ורסנו-לוגו-כחול
   

השתלות שיניים

לפני החלטה של ביצוע שתל יש לבדוק על ידי רופא השיניים.
ראשית מתחילים בבדיקה קלינית ראשונית וישנן התוויות בעד ונגד מאד ברורות לגבי השתלות.

 

 • מהו שתל דנטלי?

  שתל דנטלי הינו תחליף שורש עשוי מטיטניום.

  לעיתים מצופה בחומרים אשר תורמים לחיבור טוב יותר בין השתל לעצם.שתל דנטלי מחליף למעשה שורש שן חסרה, כאשר היחס המועדף הינו שתל במקום כל שורש שן שחסר.

  כיום בעידן הטכנולוגיה ברפואת שיניים שתלים דנטליים מאד פופולריים כתחליף לחוסר שן אחת או יותר, עד כדי שיקום לסת שלמה על גבי שתלים או כתומכים לתותבת על.
   
 • מי מתאים להשתלה?

  פני החלטה על ביצוע שתל יש להיבדק על ידי רופא השיניים.ראשית מתחילים בבדיקה קלינית ראשונית וישנן התוויות בעד ונגד מאד ברורות לגבי השתלות.יש לבצע במהלך הבדיקה הקלינית איסוף נתונים לגבי מצב הבריאות הכללי של המטופל.

  סכרת לא מאוזנת, עישון ועוד הינם גורמים העלולים לפגוע בסיכויי ההצלחה של קליטת השתל.לאחר שמטופל/ת עבר את הסינון הראשוני, יש לבצע צילומים כמו פנורמי וצילום סיטי על מנת להשלים את התמונה ולקבל ראיה בתלת מימד של האתר שנבחר להשתלה.

  כאשר נצמדים להתוויות הנכונות ופועלים על פי כל הכללים, נותר לוודא שהרופא המטפל אכן מומחה בתחום.השתל הנבחר הינו שתל מוכר שיש לו את כל תווי התקן והאישורים הבינלאומיים,אז סיכויי ההצלחה של השתל הינם גבוהים מאד, למעלה מ-95% הצלחה.במרפאתינו השתלים מבוצעים ע"י מומחה להשתלות ומחלות חניכיים והשתלים הינם של חברת זימר.
   
 • היתרונות של שתלים

  בתהליך כירורגי יחסית פשוט ניתן להשלים חוסר שן אחת או יותר מבלי לפגוע בשיניים הסמוכות כפי שקורה עם גשר.בגשר משחיזים את השיניים הסמוכות ולעיתים יש צורך בביצוע טיפולי שורש ומבנים בהתאם.

  ניתן להימנע מצורך בתותבת חלקית נשלפת.במקרים של תותבת שלמה תחתונה או עליונה, ניתן לקבל יציבות מלאה של התותבת על ידי הושבתה על גבי שתלים.במקום בו השתל נמצא עצם הלסת נשמרת ואינה נספגת, מה שמונע נפילה וחוסר תמיכה של הרקמות כגון שפה לחי וכו.אסתטיקה - השתלים אינם נראים בפה וכלל לא מורגשים.נוחות ואיכות חיים, בטחון בזמן אכילה ודיבור השיניים יציבות ואינן זזות או נופלות.אמינות השיטה - אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

  השיטה הוכיחה את עצמה שנים רבות במאות אלפי מטופלים

 

 

 

 

 

 

Powered by Zite ©