אודות

אודותינו

מרפאת ד"ר ורסנו מנוהלת על ידי ד"ר ורסנו ומונה צוות גדול של רופאים מומחים מן השורה הראשונה. שינניות, סייעות ומנהלת קשרי לקוחות.

ד"ר ישראל ורסנו DMD בוגר אוניברסיטת תל אביב משנת 1997 בהצטיינות קלינית ושימש מספר שנים כמדריך קליני של סטודנטים שנה ו' באוניברסיטת תל אביב. עבר השתלמויות רבות בארץ ובעולם ברפואת שיניים קוסמטית, שיקום הפה, לייזר והשתלות.

את עבודת הדוקטורט ביצע בנושא שיקום על גבי שתלים, שפורסמה בירחון יוקרתי, והוצגה בחו"ל: בארה"ב ובשבדיה, בכנסים בינלאומיים.

ד"ר ורסנו הינו הממציא ומפתח הבלעדי של: TAI- tooth analogue implant, מדובר בשיטה מהפכנית בנושא עקירת שן בודדת והשתלה מיידית, הטכנולוגיה מגובה בפטנטים בארצות הברית ומהווה מהפכה בתחום ההשתלות המיידיות.

ד"ר ורסנו משמש כרופא השיניים של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב.

ד"ר ורסנו חבר באיגודים מקצועיים הן ברפואת שיניים קוסמטית והן בהשתלות בארץ ובחול.

המרפאה אשר ממוקמת במגדל מרכז ויצמן, מצוידת במכשור החדשני והמתקדם ביותר – כגון מיקרוסקופ דנטלי, מכשיר הלייזר המתקדם בעולם, ומערכת סורק תלת מימדי ומכשיר חריטה. כל אלו מאפשרים להגיע לרמות דיוק גבוהות ביותר, ועבודות באיכות וברמה בלתי מתפשרת. בנוסף – אנו עושים שימוש בחומרים הטובים ביותר, ויחד עם הניסיון המקצועי העשיר, כל אלו מקנים למטופלים בטחון, נוחות, ורוגע במהלך הטיפול – בידיעה שהם מקבלים את הטוב ביותר עבורם.

במרפאה ניתנים מגוון הטיפולים אשר מתבצעים על ידי טובי המומחים: שיקום הפה, רפואת שיניים קוסמטית, השתלות וטיפולי חניכיים, יישור שיניים למבוגרים וילדים, שירותי שיננית, גז צחוק וטיפולי שורש.

אנו כנותני שירות רפואי מודעים לתחושת המטופלים. קבלת החלטה או תחילת הטיפול מלווים בחשש ובחרדה ואנו כאן על מנת לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר. אל תהססו ליצור קשר בכל שאלה שמתעוררת וזיכרו כי תמיד מגיע לכם את הטוב ביותר כי עם בריאות לא משחקים!

בוגר בהצטיינות (1997) ומדריך סטודנטים באוניברסיטת ת”א

בלעדי בארץ - טיפול בנסיגת חניכיים בעזרת מתיחה -PST

רופא השיניים הנבחר על ידי מכבי תל אביב

דיוק בעבודה - נעשית תחת מיקרוסקופ דנטלי

בעל פטנט רשום בהשתלת שיניים

CAD/CAM שיחזורי חרסינה בסריקת 3D - בטיפול אחד

תוצאות ברמה הגבוהה ביותר!

מוזמנים להתרשם מגלריית התמונות של לפני ואחרי הטיפולים